Böcek İlaçlama

Böcek İlaçlama

Böcek ilaçlama yaz aylarının gelmesi ile beraber birçok ev ve işyerinde uygulanmaya başladı. Böceklerin görüldüğü alanların haşerelerden arınması ve dezenfekte olması için profesyonel böcek ilaçlama hizmeti almak şarttır. Böcekler etrafımızda kısa bir sürede çoğalırlar. Çeşitli türlerde görülen böcekler, insanların sağlık sorunları yaşamalarına neden olacak mikrop ve virüs taşıyabilirler. Mikrop taşıyıcı bir haşerenin insanları ısırması sonucu veba, humma, sıtma, verem, dizanteri, tifüs gibi hastalıklar görülmektedir. Evdeki böceklerden kurtulmak ve yaşam alanlarınızı kontrol altına almak için böcek ilaçlama şirketleri tarafından yürütülen hizmetten faydalanmanız şarttır.

Başakşehir böcek ilaçlama servisimiz, Başakşehir sakinlerinin böcek ve farelerden uzak sağlıklı yaşam alanlarında yaşamaları için profesyonel ilaçlama hizmeti sunmaktadır.

Böcek İlaçlama Nedir?

Böcek ilaçlama nedir? Etrafınızda ye edinen haşerelerden kurtulmak için uygulanan çeşitli ilaçlama yöntemleri bulunmaktadır. Böcek ilaçlaması alanında uzman kişi ve firmalar tarafınca yapılmalıdır. Amatör uygulamalar böceklerden kurtulmak için anlık çözümler sunar. Çünkü gizlenen böcek ve böcek yumurtalarının bulunarak etkili ilaçlarla ilaçlanmaması sonucu böcek sorunu her gün artarak tekrarlanır.

  • Sıvı ilaçlama
  • Kokulu ilaçlama
  • Kokusuz ilaçlama
  • Jel ilaçlama
  • Fare İstasyonları

Teknikleri haşere türlerini etkisiz kılmak için kullanılan önemli yöntemlerdir.

Böcek İlaçlama Fiyatları

Böcek ilaçlama fiyatları ekonomik ve kaliteli olmalıdır. İlaçlama servislerimizin tümü daima hesaplı fiyatlarla Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı hizmet sunmaktadır. Böcek ilaçlama fiyatları ilaçlama yapılacak alanın durumuna, haşere türüne ve kullanılacak ilaç miktarına bağlı olarak belirlenmektedir. Firmamızda teknolojiye uygun metotlar ile kontrol altına alınan haşereleri şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, mite, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, güve, eşek arısı, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kırkayak, akar, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, karafatma

Başakşehir böcek ilaçlama hizmetimiz 7 gün 24 saat kesintisiz böcek ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Müşteri temsilcilerimize dilediğiniz zaman ulaşarak detaylı bilgi ve randevu alabilirsiniz.Böcekler ile mücadele de bizi arayarak böceklerden en kısa sürede kurtulabilirsiniz.

 

 

Yorum Yaz