Esenyurt Böcek İlaçlama

Esenyurt Böcek İlaçlama

Haşereler insanlarla birlikte yaşamaktadır. İnsanların en büyük sorunlarından biri, şüphesiz ki haşerelerdir. Esenyurt böcek ilaçlama servislerimiz, yaşam alanlarındaki böceklerden dolayı oluşan sorunlara çözüm üretmektedir. Çözümü Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla üreten servislerimiz, kalıcı sonuçları güvenli yollarla sağlamaktadır. Sektörün en iyi cihazlarıyla, yaşam alanlarınızda kapsamlı olarak haşere ile mücadele etmekteyiz. Kaliteli ekipmanlarımız ve ilaçlarımızla, en dar alanlarda yuva yapan küçük haşere gruplarını da etkisiz hale getirmekteyiz. Esenyurt böcek ilaçlama servislerimiz, büyük, küçük birçok böcek türünü yaşam alanlarınızdan kalıcı olarak uzaklaştırmaktadır.

Haşere ile Ne Zaman Mücadele Edilir?

Yılın her mevsiminde haşere ile mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz. Zira yaşam alanlarınızda bulunan çok sayıda böcek türü vardır. Bunlar, farklı dönem ve mevsimlerde üremektedir. Ancak genel olarak böceklerin üreme mevsimi, bahardır. Yaz ayına kadar üremelerini tamamlarlar. Dolayısıyla sıcak aylarda yaşam alanlarınızda daha sık bulunmaktadırlar. Esenyurt böcek ilaçlama personellerimiz, yaz mevsiminde daha yoğun çalışmaktadır. Ancak dayanıklı olan haşereler, kışın yuvalarında saklanabilir. Geceleri aktif olan böcekler, siz fark etmeden size zarar vermeye devam edebilirler. Bu yüzden yılın her mevsiminde tedbirli olmalı ve gerektiğinde profesyonel destek almalısınız.

Fareler de yılın her mevsiminde yaşam alanlarınızı istila edebilmektedir. Şirketimiz, yılın her gününde fare ilaçlama hizmeti de vermektedir.

Yılın Her Döneminde İlaçladığımız Zararlı Canlılar

Sinek, kulağakaçan böceği, ev faresi, tatarcık, örümcek, akar, eşek arısı, hamam böceği, pire, karafatma, Amerikan hamam böceği, çatı faresi, mite, çıyan, kör fare, lağım faresi, gümüş böceği, bit, kertenkele, tahtakurusu, kene, salyangoz, Alman hamam böceği, teşbih böceği, sivrisinek, güve, yaban arısı, mayt, fındık faresi, sıçan, kakalak, kırkayak, uyuz böceği, kalorifer böceği, karınca, yılan, akrep, tahtakurdu, halı böceği, çekirge ve  pamuk faresini uygun fiyatlarla ilaçlamaktayız.

Böcek ilaçlama Esenyurt ilçesinin bütün semtlerinde, şirketimiz tarafından çok uygun fiyatlarla yapılmaktadır.

Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

  • Ardıçevler
  • Haramidfere
  • İncirtepe
  • Kıraç
  • Mehterçeşme
  • Saadetdere

Şirketimiz İstanbul’un bütün semtlerine günün her saatinde servis sağlamaktadır.

Yorum Yaz