İkitelli İlaçlama

İkitelli İlaçlama

İlaçlama şirketleri içinde Başakşehir’de siz değerli halkımıza her zaman hizmet sunan İkitelli İlaçlama firmamız, alanında en uzman kadrosu ve en profesyonel yöntemleri ile senelerden beri siz değerli halkımıza hizmet sunmaktadır.

İlçemizin yeşil alanları fazlalığı ile haşerelerin yoğun faaliyetleri, özellikle evlerde ve kapalı alanlarda hissedilir olmuştur. Bu nedenle de ilaçlama yaptırmak isteyen her aile, işletme sahibi ya da kurum, alanında en iyi olan bir ilaçlama firması ile anlaşmak istemektedir. Peki bizim firmamızın özellikleri nelerdir?

  • Her şeyden önce semtimizdeki halkımızın sağlığını gözetmekle yükümlü olan ilaçlama servisimiz, aynı zamanda da müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır.
  • İlaçlarımız Sağlık Bakanlığı onaylı olup, ayrıca TSE sertifikalıdır.
  • Genellikle bazı haşere türleri üzerinde değil pek çok haşere türünde sizlere hizmet vermekteyiz. Özellikle çıyan, örümcek, akrep, yılan gibi haşerelerden akar, uyuz böceği, tahtakurusu, mite gibi gözle görülmesi zor olan haşerelere kadar ilaçlama yapmaktayız.
  • İlaçlama yaptığımız alanlar toplu taşıma araçlarından açık ve kapalı tüm mekanları kapsamaktadır. Mahalle araları, bahçeler, askeri kışlalar, öğrenci yurtları, apartmanların ortak kullanım alanları, özel araçlar, belediye binaları, okullar ve spor salonları gibi her noktada ilaçlama yapmaktayız.
  • İlaçlama yöntemlerimiz çağı takip eden uygulamalardan oluşmaktadır. Jel ilaçlama, sıvı ilaçlama, kokusuz ilaçlama, ULV, kokulu ilaçlama, fare istasyonları gibi uygulamalarımızla tüm haşerelerinizi yok etmekteyiz.

Başakşehir İlaçlama firmamıza ulaşmak için çağrı merkezlerimizi günün her anında arayabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimize ister böcek ilaçlama ile ilgili ister haşerelerle ilgili merak ettiğiniz her şeyi sorabilirsiniz.c

Yorum Yaz