İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Avcılar böcek ilaçlama

avcilar-bocek-ilaclama

Avcılar böcek ilaçlama servisi kaliteli, hızlı ve ekonomik hizmet anlayışı ile yıllardan beri insanların sağlığı ve güvenliği için İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde faaliyetini sürdürmektedir. İlaçlama; ev, iş yeri, okul, otel, hastane fabrika gibi kapalı alanların yanı sıra; park, bahçe, çiftlik ve tarla gibi belirli bir bölgenin herhangi bir böcek veya fare çeşidine karşı dezenfekte işlemidir. Bu uygulama sonrasında şikayetçi olunan alanda belirli bir süre herhangi bir böcek veya fare çeşidine rastlamak olası değildir.

Böcekler kendi bölgelerinden çıkıp, insanların yaşam alanlarına girdiğinde birçok maddi ve manevi sorunu da beraberinde getirir. Yaşadığı pis ortamlardan taşıdığı virüs ve bakteriyi kişisel veya toplumsal alanlara girdiğinde salya ve dışkı yolu ile bulaştırır. Tifo, dizanteri, verem, veba, tifüs, cilt hastalıkları, sıtma, humma, veba vb. rahatsızlıklar bu canlılardan insanlara bulaşan kalıcı, bulaşıcı ve ölümcül hastalıklardır.

Avcılar bölgesinde böcek ve fare çeşidi olarak en çok şikayet aldığımız bölgeler başlıca şu şekildedir; Ambarlı, Cihangir, Denizköşkler, Firuzköy, Gümüşpala, Mustafa Kemal Paşa, Tahtakale, Üniversite ve Yeşilkent mahalleleridir.
Sizde kişisel veya toplumsal alanlarınız içinde herhangi bir böcek veya fare çeşidi sorunu yaşıyorsanız, Avcılar böcek ilaçlama servisini arayarak, böcek ilaçlama uygulamaları hakkında gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz. Fare ve böcek ilaçlama uygulamalarımız İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde gayet ekonomik ve standart fiyattadır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

| Copyright @2018 - Başakşehir Böcek İlaçlama- Zeytinburnu Böcek İlaçlama Tüm Hakları Saklıdır.