İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Okul Böcek ilaçlama Şirketi

okul-bocek-ilaclama-sirketi

Okul Böcek ilaçlama Şirketi, okullar çocukların bütün gününü geçirdiği yaşam alanlarıdır bu nedenle son derece hijyenik ve sağlıklı bir ortam olmaları gerekmektedir.

Zararlı böcek ve haşereler

Küresel ısınma, kentsel dönüşüm, ekolojik sistemin bozulması ve çevre kirliliğine karşı olan duyarsızlık nedeniyle bir takım böcek ve haşerelere rastlamak mümkündür. Birçok virüs taşıyan bu böcek ve haşereler pire, kene, kırkayak, hamam böceği, güve, tatarcık, gümüş böceği, kulağakaçan, tespih böceği, karınca, örümcek, salyangoz, solucan, mite, akarlar, akrep, fare…vb

okul-bocek-ilaclama-sirketi
okul-bocek-ilaclama-sirketi

Başakşehir Böcek ilaçlama Şirketi olarak tüm alanlara olduğu gibi okullara da ilaçlama işlemi yapmaktayız. Çocukların daha sağlıklı ve hijyen bir ortamda eğitim almaları önemlidir. Bu doğrultuda sıvı, kokulu, kokusuz, jel ve fare istasyonlarıdır. İlaçlarımız yasal mevzuata uygun olup Sağlık Bakanlığınca onaylanmıştır. Günün 7/24 saati şirketimizle iletişime geçebilirsiniz.

Dönem dönem herkesin bu tarz sıkıntılar yaşayabildiği ev, hastane, iş yerleri, gemi, bahçe..vb açık ve kapalı alanlarda ilaçlama yapıldığı gibi bir çok okul için de böcek ilaçlama yapılmaktadır. İlaçlamayı yapan firmalar arasında ekiplerine değer veren, eğitimli uzmanları ile fark yaratan, müşterileri ile diyaloğu sağlam ve yapılan ilaçlama işleminin ardından en etkili çözümleri elde edebilen ilaçlama şirketiyse Başakşehir böcek ilaçlama Şirketi’dir. Fare ve böcek ilaçlama hizmetlerinin en iyi şekilde halledilip insanlara daha temiz ve daha hijyenik evlerin, iş yerlerinin, okulların ve sosyal alanların bırakılması ancak bu sayede mümkün olabilmektedir. Bununla birlikte müşterilerimizin firmamızdan duyduğu memnuniyeti sürekli olarak dile getirmeleri karşısında büyük mutluluk duyduğumuzu da belirtmek isteriz.

Eğitim öncesi mutlaka okulların ilaçlanması gerekmektedir aksi halde çocuklar çok ciddi hastalıklara yakalanabilirler. Bu hastalıklar böbrek yetmezliği, akciğer kanamaları, lenf hastalıkları, kas ve kemik hastalıkları, AIDS, kanser, fil hastalığı, veba, verem, gıda zehirlenmesi, cilt hastalıkları, alerjik hastalıklar, dizanteri…vb

Piyasada çok sayıda ilaçlama şirketleri bulunmaktadır ancak çoğu yasal olmayan, ruhsatı ve belgeleri olmayan ve kullandıkları ilaçlar güvenilir olmayan zararlı ilaçlardır. Bu yüzden Başakşehir Böcek ilaçlama Şirketi’ni rahatlıkla arayabilir ve ilaçlama hakkında bilgi alabilirsiniz.

Okul böcek ilaçlama fiyatları, böcek ve haşerelerin türlerine, yoğunluklarına ve ilaçlanacak alanın metrekaresine göre değişim göstermektedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

| Copyright @2018 - Başakşehir Böcek İlaçlama- Zeytinburnu Böcek İlaçlama Tüm Hakları Saklıdır.