İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Pendik böcek ilaçlama

pendik-bocek-ilaclama

Pendik böcek ilaçlama firması olarak insanların sağlığı ve güvenliği adına yıllardır kaliteli, hızlı ve ekonomik hizmet anlayışı ile birlikte insanların yaşam alanlarına sızan tüm böcek ve fare çeşitlerine karşı mücadele vermekteyiz.

Böcekler, kendi doğal yaşam bölgelerinden ayrılıp insanların kişisel veya toplumsal hayatları içine girdiğinde son derece tehlikeli canlılar arasında yer alır. Yaşadığı pis ortamlardan taşıdığı birçok virüs ve mikrobu, girdiği alanlara salya ve dışkı yolu ile bulaştıran bu canlılar beraberinde birçok maddi ve manevi sorunu da getirir. Yaşam alanları içine girdiğinde hızlı bir şekilde üreyerek, istila haline dönüşen böcek türleri; Bit, hamam böceği, pire, kene, tahtakurusu, tahta kurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele ve birçok fare çeşididir. Bu canlılar ile karşılaştığınızda sağlığınız için kendiniz herhangi bir müdahalede bulunmamalısınız. Böcek ve farelerden kurtulma yolları, profesyonel ilaçlama firmalarından alınacak olan uygulamalar ile sağlanır.

Pendik bölgesinde en çok böcek ve fare şikayeti aldığımız semtler şunlardır;  Ahmet Yesevi, Bahçelievler, Ballıca,  Batı, Çamçeşme, Çamlık, Çınardere, Doğu, Dumlupınar, Emirli, Ertuğrul Gazi, Esenler, Esenyalı,  Fatih, Fevzi Çakmak,  Göçbeyli, Güllü bağlar, Güzelyalı, Harmandere, Kavakpınar, Kaynarca, Kurna, Kurtdoğmuş, Kurtköy, Orhangazi, Orta, Ramazanoğlu, Sanayi, Sapan Bağları, Sülüntepe, Şeyhli, Velibaba, Yayalar, Yenişehir ve Yeşilbağlar mahalleleridir.

Sizde kişisel veya toplumsal alanlarınız üzerinde herhangi bir böcek veya fare türü sorunu yaşıyorsanız, Pendik böcek ilaçlama servisine ulaşarak, 7/24 faaliyetini sürdürmekte olan müşteri hizmetlerinden gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz. İlaçlama uygulamalarımız İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde standart ve gayet ekonomik fiyattadır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

| Copyright @2018 - Başakşehir Böcek İlaçlama- Zeytinburnu Böcek İlaçlama Tüm Hakları Saklıdır.